Дигитална Маркетинг Агенција

фокусирана на создавање на висококвалитетни услуги

8 причини зошто да нѐ контактирате

Видео продукција

Денес, видеото е најпопуларниот и најбрзорастечки елемент во маркетингот. Преку видеата, вашите продукти и услуги оживуваат и стануваат попривлечни од тие на вашата конкуренција.

Содржина за социјални мрежи

Создаваме висококвалитетна содржина за кампањи на социјалните мрежи, кои вклучуваат: фотографии или графички дизајни/кративи и врвни текстови што конвертираат.

Веб дизајн

Креираме и дизајнираме професионални веб сајтови за фирми, веб портали за вести, веб сајтови за е-продажба, како и било каков друг вид на специфични веб сајтови.

Маркетинг преку содржина

Пишување статии, приказни, говори и менаџирање на блогови. Исклучително корисен за подобрување на SEO и за стимулирање интерес за вашите продукти или услуги.

Фотографија

Фотографијата е одличен начин да визуелно го промовирате вашиот продукт. Преку креативна игра на светлина и бои, фотографијата може да биде многу моќна маркетинг алатка.

SEO

Креираме SEO кампањи насочени кон резултати. Не постојат SEO трикови, само напорна работа, следејќи го алгоритмот на Google преку обезбедување вредност за корисниците.

Графички дизајн

Дали сакате да му дадете нов свеж изглед на вашиот бренд? Можеме да ги дизајнираме вашите постери, билборди, каталози, етикети и да го освежиме вашиот бренд идентитет.

Е-продажба

Создавање целосни решенија за е-трговија, вклучувајќи: веб страна, фотографии на производи и видеа.

Дизајнираме само прекрасни веб страни

Веб сајтот е лицето на една компанија. Професионалниот дизајн на вашиот веб сајт ги зголемува шансите да вашите клиенти го одберат вашиот продукт/услуга, за разлика од тој на вашата конкуренција.

Инвестирај во видео маркетинг

Нашиот тим

Ова е нашиот професионален тим, секој посветен во неговата област на експертиза.

Александар Ѓелевски

Видео и фотографија
Експертиза во видео продукција и пост-продукција, фотографија и графички дизајни за социјални мрежи

Благој Ѓелевски

Веб дизајн и SEO
Експертиза во веб дизајн и SEO. Менаџирање и креирање на SEO кампањи

Мартин Толовски

Социјални медиуми и пишување содржина
Експертиза во пишување ПР текстови, маркетинг преку содржина, како и маркетинг на социјални мрежи

Тестимонијали

Што велат нашите клиенти за нас

Ich hatte die Freude mit diesem Team zusammen zu arbeiten und mein Unternehmen auf Vordermann zu bringen. Das Team ist Mehrsprachig und so erleichterte es mir wesentlich die Kommunikation. Deren Vorgehensweise war professionell und äusserst zuvorkommend, so wie ideenreich. Ich kann das Team wärmstens weiterempfehlen.

Roni Mena
Сопственик на AutoRoni, Швајцарија

Hvala Blagoju i celoj ekipi TIVIUSA. Na dobrom putu koji su nam pokazali i što su se našli za nas kada nam je najviše trebalo radeći 24/7. Ulazimo u treći projekat zajedno, sa još više volje i otvoreni za vaše ideje. Svaka čast ljudi!

Radomir Arsenijević
Извршен директор на VetaPro, Србија

Jemi shumë të kënaqur me përkushtimin dhe punën e bërë në webfaqen tonë ! Me të vërtet një ekip me të cilët ja vlen të bashkpunosh.

Agon Idrizi
Кардиовита, Македонија

Задоволство беше да се соработува со тимот на ТИВИУС. Достапноста за консултации, комуникацијата и нивната одлична професионалност придонесоа кон еден феноменален резултат за дизајнот на нашата веб страна. Топло ви го препорачуваме Тивиус!

Татјана Манева
Ко-сопственик на BySisters, Македонија

It has been an absolute pleasure working with Tivius Productions, and specifically Blagoj. We have been very happy with the quality of work and attention to detail given to our project. This company knows how to create excellent, eye catching websites that garner attention. I highly recommend them.

Hunter Terran
Сопственик на Smart Energy Inc., Флорида

Ich bin dermaßen begeistert!!! So schön und so treffsicher. Die Homepage ist übergalaktisch gut geworden. Sie kommt immer sehr gut an und ich bin auch mehr als nur sehr zufrieden, denn Sie haben genau das geschafft was ich mir gewünscht habe.

Томе Донев
Сопственик на Dentology Hanau, Германија

Very fast response time and availability. Gratitude🙏for the whole team and the service that you provided!

Југослав Симоноски
Раководител на маркетинг во Македонијалек, Македонија

Amazing team, professional approach, great ideas, constant support!

Аријана Коскарова
Ко-сопственик на Creative Hub, Македонија

Ви благодариме за професионалноста, квалитетот и добрата услуга. Топло го препорачуваме тимот на “Tivius Productions”. Продолжете само така со квалитетната работа.

Ивана Крстева
Ко-сопственик на Aladin Store, Македонија

Top notch service, highly professional team of creative employees. I wouldn’t think twice of hiring again.

Симона Стојчевска
Претставник на Freightbull Inc., САД

The team at Tivius Productions did a fantastic job boosting our social media marketing and online presence. They have been wonderful to work with every step of the way. I highly recommend Tivius for all of your marketing and web design needs.

Ian Dinev
Сопственик на 10-4Wraps Inc., Флорида

These guys can create miracles.

Коста Петров
Основач на Pi World